نصب سیستم حفاظت الکترونیک و ارسال پیامک هوشمند در مراکز انتقال نفت منطقه لرستان

[ad_1]

کیمیا پرس: رییس حراست منطقه لرستان از نصب سیستم های حفاظت الکترونیک و ارسال پیامک هوشمند در تعدادی از مراکز انتقال نفت، تاسیسات، ایستگاه های حفاظت از زنگ تابعه و همچنین چاه آب آشامیدنی و محوطه پیگ سیگنال پل باباحسین خبر داد.

به گزارش کیمیا پرس، عبدالامیر میلاد با اشاره به مراکزی که مجهز به سیستم حفاظت الکترونیک شده اند، گفت: این سیستم در مرکز انتقال نفت شهدای تنگ فنی، نقاط حساس مرکز منطقه، تاسیسات شهید کوگانی دره شهر، انبار تدارکاتی شهید درخشان بدرآباد و تاسیسات شهید جعفرزاده خرم آباد نصب شده است.
 
وی به نصب دوربین در محوطه پیگ سیگنال مرکز انتقال نفت شهید قلندری(پل باباحسین) اشاره کرد و یادآور شد: نصب سیستم هوشمند ارسال پیامک در 13 ایستگاه حفاظت از زنگ و محوطه چاه آب آشامیدنی مرکز انتقال نفت شهید قلندری(پل باباحسین)، نصب راه بند در ورودی و خروجی مراکز انتقال نفت و مرکز منطقه و همچنین نصب بازوی برقی بر روی درب ورودی اصلی مرکز منطقه از دیگر اقدامات انجام شده توسط حراست منطقه لرستان است.
 
رییس حراست منطقه لرستان اظهار کرد: در صورت تامین اعتبار، سایر مراکز و تاسیساتی که فاقد سیستم حفاظت الکترونیک و یا سیستم هوشمند ارسال پیامک می باشند، به این سیستم های حفاظتی مجهز خواهند شد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *