دستگاه پروور منطقه غرب تثبیت شد

[ad_1]

کیمیا پرس: عملیات تثبیت پروور تاسیسات انتهایی کرمانشاه با تلاش واحدهای عملیاتی و تعمیراتی منطقه غرب با موفقیت به اتمام رسید.

به گزارش کیمیا پرس؛ رئیس مرکز انتقال نفت و تاسیسات انتهایی کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: این اقدام به دلیل بروز نشتی های مکرر در زمان جابجایی پروور پرتابل، کالیبراسیون و تعمیرات، مشکلات استقرار تریلر و همچنین وجود ریسک سقوط افراد از ارتفاع صورت گرفت.
 
مهندس جلال حیاتی ادامه داد: این پروور وظیفه پروو و تنظیم نمودن میترهای خطوط لوله 8 و 16 اینچ انتقال نفت خام و فرآورده این تاسیسات را بر عهده دارد.
 
وی با بیان این مطلب که پروور برای تنظیم نمودن میترهای حجم سنج مواد نفتی که برای تحویل و تحول میان پالایشگاه و شرکت پخش فرآورده های نفتی مورد استفاده قرار می گیرد؛ گفت: این میترها به صورت دوره ای برای صحت سنجی حجم تبادل شده توسط دستگاه پروور، پروو می شوند.
 
مهندس حیاتی خاطر نشان کرد: این دستگاه پیش از این به صورت پرتابل مورد استفاده قرار می گرفت که با تلاش هایی که توسط تیم های فنی و عملیاتی منطقه صورت گرفت، بر روی منیفولد و به صورت ثابت قرار گرفت.
 
وی در پایان از تلاش های تیم عملیاتی منطقه تقدیر و قدر دانی کرد و گفت: این پروژه پس از 35 روز و با تلاش کارکنان واحدهای تعمیرات خط، مکانیک، ساختمان، ابزار دقیق و کنترل، خوردگی، تعمیرات برق و ترابری منطقه با موفقیت به اتمام رسید.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *