تعداد ۲۵ باب جایگاه منطقه زاهدان در رده ممتاز قرار گرفت

[ad_1]

کیمیا پرس: در راستای اجرای مرحله اول طرح درجه بندی جایگاه های اختصاصی منطقه زاهدان در سال جاری، تعداد ۲۵ جایگاه عرضه سوخت در رده ممتاز قرار گرفت.

به گزارش کیمیا پرس، مدیر منطقه با اعلام خبر فوق، گفت : از مجموع ۴۴ جایگاه عرضه فرآورده های نفتی استان که در نیمه اول امسال مورد ارزیابی قرار گرفت، ۲۵ جایگاه به دلیل رعایت استانداردها و عملکرد مطلوب با کسب امتیاز لازم حائز رتبه ممتاز شدند.
دادخدا اعتصامی افزود : این تعداد جایگاه ممتاز ۵۷ درصد از مجموع جایگاه های درجه بندی شده منطقه در نیمه اول سال ۹۶ را در برمی گیرد و سایر جایگاه ها بدلیل کسب امتیاز کمتر، در رتبه های پایین تر درجه بندی شده اند.
وی تعداد جایگاه های درجه یک را پنج باب و جایگاه های درجه دو را شش باب برشمرد و تعداد جایگاه های درجه سه و پایه را نیز هشت باب اعلام کرد.
مدیر منطقه زاهدان گفت : درجه بندی و ارزیابی عملکرد کمی و کیفی جایگاه ها دو نوبت در سال انجام می شود و از آنجایی که دراین بررسی ها تمامی فعالیت های جایگاه از جمله وضعیت فیزیکی جایگاه ، رعایت اصول ایمنی، خدمات جانبی ، تامین و توزیع به موقع سوخت و رضایتمندی ارباب رجوع مورد بررسی قرار می گیرد ، امکان افزایش و یا کاهش امتیاز و تفاوت سطح درجه هر جایگاه در هر بازه زمانی نسبت به ارزیابی قبلی وجود دارد.
اعتصامی تعداد جایگاه های ممتاز در ارزیابی قبلی( نیمه دوم سال ۹۵) را ۳۰ باب برشمرد و تنزل ۵ باب جایگاه از وضعیت ممتاز به درجه های پایین تر را نحوه عملکرد و عدول از استانداردهای شرکت در برخی از معیارها از سوی آن جایگاه ها عنوان کرد.
گفتنی است، منطقه زاهدان یکی از مناطق ۳۷گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که با دارا بودن چهار ناحیه زاهدان ، زابل ، خاش و سراوان ، دو مرکز سوختگیری هواپیمایی و سه انبار نفت تدارکاتی ، وظیفه تامین و توزیع فرآورده های نفتی در شمال ، مرکز و بخش هایی از جنوب استان پهناورسیستان و بلوچستان را به عهده دارد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *