به خط کردن ادوات کشاورزی برای تعیین مصرف‌کنندگان واقعی گازوئیل در منطقه همدان

[ad_1]

کیمیا پرس: در پی الزام شناسایی دقیق مصرف‌کنندگان و مبارزه با بسترهای بروز قاچاق سوخت و با هدف مدیریت توزیع بهینه و عادلانه سوخت، کار تطبیق اطلاعات موجود با فهرست سوخت بگیران فعال، توسط پخش منطقه همدان در جریان است.

به گزارش کیمیا پرس،  امین روستایی مدیر منطقه با اعلام خبر فوق گفت: مبنی بر اعمال کنترل و نظارت دقیق بر مصرف کنندگان عمده و جزء بخش های مختلف مصرف، از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری، راستی آزمایی آمار مصرف کنندگان واقعی نفتگاز در بخش ادوات کشاورزی آغاز و ادامه دارد.
امین روستایی افزود: ناحیه کبودرآهنگ و بهار از توابع این منطقه در زمینه فوق پیشگام بوده و بازدیدها با هماهنگی شوراهای روستاها شروع و تا کنون از تعداد کل 127 روستا بیش از 100 روستا بازدید و سرشماری شده‌اند.
رئیس ناحیه شهرستان کبودرآهنگ در این خصوص گفت: در طول ماه مبارک رمضان روند بازدیدها کاهش محسوسی یافت لیکن درحال حاضر با شدت به پیش می رود.
سید جلایر نیک سیر با اشاره به رسالت توزیع بهینه سوخت و ضرورت اجرای دستورالعمل مبارزه با قاچاق سوخت ، اظهار کرد: پیش بینی می‌شود کار برآورد دقیق میزان مصرف و آمار صحیح مصرف کنندگان تا پایان تیرماه تکمیل و گزارش نهایی به مدیریت منطقه برای برنامه ریزی و اتخاذ تصمیم ارسال شود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *