بازسازي دستگاه هاي كاليبراتور فلوک 718 در نفت و گاز آغاجاري

[ad_1]

کیمیا پرس: با ابتكار كارشناس شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري دستگاه هاي كاليبراتور فلوك 718 تعمير و بازسازي شد.

به گزارش کیمیا پرس، با ابتكار و تلاش آقاي كيانوش صفري از كارشناسان تعميرات ابزار دقيق شركت دستگاه هاي كاليبراتور فلوك 718 تعمير و بازسازي شد.
 
وي در رابطه با تعمير اين دستگاه ها توضيح داد: دستگاه فلوك مدل 718  از دستگاه هاي مرجع كاليبراسيون و از ملزومات تعميرات ابزار دقيق مي باشند كه به دليل نقص فني در سيستم الكترونيكي و نيو ماتيكي مدتها از كار افتاده و كارايي خود را از دست داده بودند،  پس از استعلام از نمايندگي اين دستگاه در پايتخت متاسفانه هيچ كس قادر به تعمير اين دستگاه نبوده و فقط بايد در خارج از كشور تعمير و بازسازي مي شدند.
 
وي گفت پس از مطالعات مستمر و پيشنهاد اين جانب مبني بر تعمير اين دستگاه ها با مساعدت رئيس محترم نگهداري و تعميرات اين دستگاهها در اختيار بنده قرار گرفت و توانستم دو دستگاه از كاليبراتورهاي غيرقابل استفاده را كه فرآيند ساخت و توليد آنها انحصاري است،  تعمير و مجدداً جهت استفاده در اختيار همكاران عملياتي قرار دهم.
 
كيانوش صفري با اشاره به حساسيت و كارايي اين دستگاه به عنوان يكي از اجزاء ‌اصلي ابزار دقيق افزود: اين آمادگي را دارم كه با همكاري مجموعه مديريت شركت ساير دستگاههاي كاليبراتور از نوع فلوك را كه دچار ايرادات اساسي هستند تعمير و بازسازي نمايم.
 
اين اقدام ضمن نشان دادن توانايي كارشناسان و پرسنل بومي منطقه سود و صرفه اقتصادي نيز براي شركت در برداشت.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *