اعضای کمیته راهبردی سلامت در منطقه تهران تشکیل جلسه داد

[ad_1]

کیمیا پرس: در راستای ارایه راه کارهایی جهت کنترل و پیشگیری از فاکتورهای پر خطر ارتقای سلامت کارکنان، اعضای کمیته راهبردی سلامت در منطقه تهران تشکیل جلسه داد.

به گزارش کیمیا پرس، این نشست با حضور معاون طب صنعتی و بهداشت صنعت نفت تهران، رییس طب صنعتی و  مدیر و جمعی از مسئولین منطقه برگزار شد.
 
مدیر منطقه تهران در این نشست که با هدف ارائه گزارش تحلیلی نتایج معاینات طب صنعتی در سال 95 تشکیل شد، بر برگزاری دوره های آموزشی هدفمند و متناسب با نوع و میزان مخاطرات فاکتورهای شناسایی شده، تاکید کرد .
 
کرامت ویس کرمی اذعان داشت : کلیه ضوابط و مقررات جهت ارتقای سطح سلامت و بهداشت باید توسط کارکنان و پیمانکاران رعایت شود .
 
در ادامه افشین بلوری، معاونت طب صنعتی و بهداشت صنعت نفت تهران نیز طی سخنانی از روند بهبود و ارتقای شیب سلامت کارکنان منطقه تهران ابراز خرسندی کردو افزود : با توجه به بعد مسافت انبارهای نفت در نظر است کارشناس تغذیه و سلامت به صورت دوره ای در انبارها حضور یافته و گزارشی از روند  فعالیت به معاونت طب صنعتی اعلام کنند.
 
وی در پایان از انجام هماهنگی های لازم جهت تشکیل کلاس های بهداشت روان کارکنان در سطح تاسیسات و عملیات انبارهای نفت و ستاد منطقه خبر داد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *