اجرای عملیات سمپاشی درمراکز انتقال نفت منطقه خوزستان

[ad_1]

کیمیا پرس: به منظور مبارزه با حشرات، جوندگان موذی و گزندگان، عملیات سمپاشی در مراکز انتقال نفت منطقه خوزستان با موفقیت انجام شد.

به گزارش کیمیا پرس، مسئول بهداشت کار صنعتی و حفاظت محیط زیست منطقه با اعلام این خبر گفت : از سال 85 تا کنون اجرای عملیات دفع عوامل بیولوژیک و ماکروبیولوژیک مخرب و جوندگان موذی به صورت منظم در سطح مراکز انتقال نفت ، منازل مسکونی سازمانی و ایستگاه های مخابراتی منطقه انجام شده است.
 
پرویز محمودی افزود: منظور از روش ماکروبیولوژیک ، استفاده از سموم گیاهی به جای سموم شیمیایی در جهت جلوگیری از آسیب های زیست محیطی با پایداری اندک ولی در عین حال با اثر گذاری بیشتر می باشد.
 
مسئول بهداشت کار صنعتی و حفاظت محیط زیست منطقه در پایان خاطر نشان کرد: همزمان با اجرای عملیات سمپاشی در ایستگاه های نگهبانی مسیر خطوط، کار علف کشی در مراکز انتقال نفت نیز با موفقیت انجام شد.
 
کنترل آفات گزنده و عوامل بیماری زا در ایستگاه های حراست و حفاظت کاتدی خطوط لوله انتقال نفت ، موریانه زدایی نخیلات در منازل مسکونی اهواز،موریانه زدایی در منازل مسکونی مرکز انتقال نفت شهید زنگنه، کنترل علف های هرز ناحیه صنعتی مراکز انتقال نفت شهید زنگنه،شهید دهنوی، شهید یوسف زاده باغبان و شهید شمعونی (عبدالخان) از جمله اقدامات انجام شده می باشد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *